Центр психолого-лінгвістичний «Альфа-Європа»

Княгині Ольги,5,оф.307, Ровно
тел: 097-671-26-73

Развивающий центр:

Психолого-лінгвістичний центр «Альфа-Європа» надає широкий спектр психологічних та лінгвістичних послуг. Тільки у нас Ви знайдете новітній підхід кваліфікованого персоналу у вивченні іноземних мов на базі сучасних підручників носіїв мови та з акцентом на психологічному аспекті викладання матеріалу. Якщо Ви втомилися через нецікаве та одноманітне вивчення англійської чи німецької мови, спробуйте засвоїти мову у нашому центрі, у якому використовують виключно інтерактивні методики викладання мови.

Враховуючи швидкий темп нашого життя і складність навчальної програми, ми пропонуємо кваліфіковану та якісну допомогу у виконанні шкільних домашніх завдань із Вашою дитиною. Часто батькам не вистачає часу чи, навіть, терпіння при перевірці домашніх завдань своїх дітей, тому Ви можете покластися на педагогів Психолого-лінгвістичного центру «Альфа-Європа». Наш центр пропонує допомогу батькам у всебічному та гармонійному розвитку особистості дітей різного віку. Групові та індивідуальні заняття проводяться з урахуванням вікових потреб, можливостей та індивідуальних здібностей кожної дитини.

Бюро перекладів при Психолого-лінгвістичному центрі «Альфа-Європа» пропонує професійні послуги по письмовому та усному перекладі з/на європейські мови згідно затверджених стандартів Асоціації перекладачів. У нашому центрі існують мовні клуби такі як, ENGLISH SPEAKING CLUB, який організовано спеціально для любителів англійської мови і кожного, хто не має можливості використовувати англійську вдома чи на роботі, але не хоче втратити отримані раніше мовні навички.

Фото:

Отзывы: